Luxury Villa In Provenza
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Tijdens hun verblijf in de 8-slaapkamer Luxury Villa In Provenza Medellín kunnen gasten genieten van een bubbelbad of een bezoek brengen aan het Museum voor Moderne Kunst van Medellin, op 25 minuten lopen ervan.
Medellín bevindt zich 4 km verderop, en La Oculta ligt op slechts 500 meter van deze villa in de El Poblado wijk. Het vakantiehuis biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Aeroparque Juan Pablo II, op 3 km verderop. Andere plaatselijke attracties zijn Exito Express Divina Eucaristia, op 6 minuten te voet vandaan.
Tot de badkamerfaciliteiten van de gesitueerde in Medellín Luxury Villa In Provenza behoren ook een bubbelbad. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
Een complete keuken heeft koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei om je verblijf nog aangenamer te maken. La Pampa Parrilla Argentina ligt in de buurt van de 7-kamer Luxury Villa In Provenza en verwent gasten met gerechten uit de Latijns-Amerikaanse keuken. De dichtstbijzijnde luchthaven is Medellin Enrique Olaya Herrera, op 5 km afstand van deze 7-badkamer accommodatie.
- Luchthavens
- Vliegveld Medellin Enrique Olaya Herrera3,7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Geen parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Medellin Enrique Olaya Herrera van Luxury Villa In Provenza?
De luchthaven Medellin Enrique Olaya Herrera en Luxury Villa In Provenza liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Hoeveel kost het om Luxury Villa In Provenza te boeken?
De gemiddelde prijs in Luxury Villa In Provenza is $847. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke betaalmethoden worden door Luxury Villa In Provenza ondersteund?
Bij Luxury Villa In Provenza kunnen gasten zowel met American Express, Visa en Maestro als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Luxury Villa In Provenza?
Luxury Villa In Provenza beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het vakantiehuis verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Medellín zijn het Santa fe's Zoo Park en de Cerro Nutibara, die respectievelijk op 2 en 4 km van de villa liggen. Daarnaast is het Parque de las Chimeneas (3 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Luxury Villa In Provenza waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Luxury Villa In Provenza kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.